Startovka kategorie                                                      8.5.2009 10:22:26
                              Žebříček B-Čechy - krátká trať

===ČSOB-SHK=================================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Startovka kategorie: D10C        2.3km   75m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           30.00         
  2 Háková Kateřina          OOS TJ Spartak Vrchl VRL9952 C    8988  32.00         
  3 Waňková Martina          OOS TJ Spartak Vrchl VRL9951 C  425555  34.00         
  4 Hápová  Petra            OK 99 Hradec Králové PHK0051 C    9368  36.00         
  5 Mačková Markéta          Lokomotiva Trutnov   LTU9951    425561  38.00         
  6 Čiháková Barbora         Sokol Kostelec n. Č. KNC9950 C  232895  40.00         
  7 Zlámalová Nikola         Sportcentrum Jičín   SJC9951 C    4297  42.00         
  8 Peterová Jana            KOB Dobruška         DOB0051    410769  44.00         
  9 Hrabánková Zuzana        Sportovní klub Praga PGP9950 C  331147  46.00         
 
Startovka kategorie: D12C        2.8km   85m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           87.00         
  2 Vakant                                                           89.00         
  3 Sedláčková Tereza        Lokomotiva Trutnov   LTU9852    425551  91.00         
  4 Samková  Kateřina        OK 99 Hradec Králové PHK9752 B    9467  93.00         
  5 Vondráková Barbora       Lokomotiva Trutnov   LTU9851    416282  95.00         
  6 Kovářová Lenka           TJ Lokomotiva Teplic LTP9750 B  232915  97.00         
  7 Janovská Kateřina        Sportovní klub Praga PGP9850 B  246900  99.00         
  8 Petráčková Kristýna      OK Jihlava           SJI9851 C  336763 101.00         
  9 Horní Edita              Lokomotiva Trutnov   LTU9853    416285 103.00         
 10 Vanžurová Tereza         TJ Slavia Hradec Krá SHK9752 C  331677 105.00         
 11 Čechová Tereza           OK Jihlava           SJI9852 C  232329 107.00         
 12 Slavíková Silva          Sportovní klub Praga PGP9751 C  246808 109.00         
 13 Vacková Anna             OK Jihlava           SJI9854 B  336765 111.00         
 14 Marková Lena             OOS TJ Spartak Vrchl VRL9854           113.00         
 15 Cermanová Petra          Lokomotiva Trutnov   LTU9854    425594 115.00         
 16 Štefanyuková Eliška      TJ ČZ Strakonice     CST9851 C         117.00         
 17 Kuhn-Gaberová Irena      Lokomotiva Trutnov   LTU9751    405974 119.00         
 
Startovka kategorie: D14B        2.9km   95m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           33.00         
  2 Vakant                                                           35.00         
  3 Novotná Klára            OK 99 Hradec Králové PHK9751 B  410790  37.00         
  4 Kubičková Bára           TJ Slovan Jindřichův SJH9551 C  331719  39.00         
  5 Machačová  Michaela      OK 99 Hradec Králové PHK9656 B  339542  41.00         
  6 Gotvaldová Dominika      OK Jiskra Nový Bor   BOR9551 B    4367  43.00         
  7 Svobodová Lenka          Lokomotiva Trutnov   LTU9551 A  995893  45.00         
  8 Šádková  Martina         OK 99 Hradec Králové PHK9653 B  224887  47.00         
  9 Štičková Anna            TJ Loko Liberec      LLI9651 A  253131  49.00         
 10 Doleželová Kateřina      SKP Žďár nad Sázavou PZR9559 A  220400  51.00         
 11 Šiková Karolína          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9651 B  361960  53.00         
 12 Přibíková Johana         Sportovní klub Praga PGP9551 B  301617  55.00         
 13 Kosková Kateřina         SOOB Spartak Rychnov SRK9654 B    9489  57.00         
 14 Procházková Aneta        Lokomotiva Trutnov   LTU9652     51442  59.00         
 15 Pacholíková Lucie        SK Studenec          STH9552 B  253373  61.00         
 16 Nováková Tereza          Oddíl OB Kotlářka    DKP9751 B  336727  63.00         
 17 Šádková  Lucie           OK 99 Hradec Králové PHK9654 C  224885  65.00         
 18 Přibíková Ema            Sportovní klub Praga PGP9651 C  303955  67.00         
 19 Šiková Barbora           OK Lokomotiva Plzeň  LPM9650 C  361920  69.00         
 20 Hrabánková Klára         Sportovní klub Praga PGP9654 B  232050  71.00         
 21 Hanušová Michaela        OOB TJ Turnov        TUR9554 B  411564  73.00         
 22 Veselá Rebeka            SK Kamenice          KAM9652 C  995804  75.00         
 23 Čepelková Nikola         OOB TJ Turnov        TUR9551 B  232378  77.00         
 24 Procházková Marie        SK Kamenice          KAM9554 A   51177  79.00         
 25 Šňupárková Anna          Oddíl OB Kotlářka    DKP9652 B  515071  81.00         
 26 Roškotová Lucie          OOB TJ Turnov        TUR9753 B   51539  83.00         
 27 Hanáková Magda           Kometa Kralovice     KRL9651 B  416318  85.00         
 28 Hančová Petra            OOS TJ Spartak Vrchl VRL9652 B    9246  87.00         
 29                                                                  89.00         
 30 Hiršová Gabriela         VSK MZLU Brno        VBM9651 B  416028  91.00         
 31 Bořánková Karolína       SK Kamenice          KAM9550 B   53599  93.00         
 32 Kameníková Andrea        OK Jiskra Nový Bor   BOR9751 B    6885  95.00         
 33 Kulhavá Eliška           SOOB Spartak Rychnov SRK9655 B  301132  97.00         
 34 Hlubučková Kristýna      SK Kamenice          KAM9551 B  232418  99.00         
 35 Koderičová Tereza        Lokomotiva Trutnov   LTU9651    301640 101.00         
 36 Hausenblasová Karolína   SK Kamenice          KAM9650 C  361971 103.00         
 37 Tauchmanová Karolína     SK Studenec          STH9651 C  410772 105.00         
 38 Zakouřilová Štěpánka     SOK TJ Turnov        TUV9551 B   51238 107.00         
 39 Pavlů Kateřina           Sportovní klub Praga PGP9554 B  232017 109.00         
 40 Petrasová Zuzana         SOOB Spartak Rychnov SRK9653 C  405999 111.00         
 41 Kožinová Zuzana          Sportovní klub Praga PGP9650 B   51633 113.00         
 42 Fenclová Tereza          OK Lokomotiva Pardub LPU9752 B    9648 115.00         
 43 Bohatá Jana              USK Praha            VSP9551 C   63416 117.00         
 
Startovka kategorie: D16B        3.2km  100m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           70.00         
  2 Vakant                                                           72.00         
  3 Vakant                                                           74.00         
  4 Brožová Aneta            OOB TJ Turnov        TUR9453 B    8213  76.00         
  5 Kalenská Vendula         SK Studenec          STH9352 B  410775  78.00         
  6 Körberová Andrea         OOB TJ Turnov        TUR9455 B  410728  80.00         
  7 Benešová Iveta           TJ Slovan Jindřichův SJH9351 B  553451  82.00         
  8 Mrázová Pavla            SK Kamenice          KAM9350 B  301313  84.00         
  9 Šrámková Michaela        TJ Slovan Jindřichův SJH9352 A  553458  86.00         
 10 Kubínová Romana          TJ Slovan Karlovy Va SKV9452 B  331098  88.00         
 11 Ducháčková Kateřina      SK Studenec          STH9356 B  416278  90.00         
 12 Nováková Barbora         TJ Slovan Karlovy Va SKV9451 B  237510  92.00         
 13 Voženílková Nicola       TJ Slavia Hradec Krá SHK9451 B  331252  94.00         
 14 Kamererová Valérie       SK Kamenice          KAM9452 C  428250  96.00         
 15 Chvalová Věra            OK Lokomotiva Plzeň  LPM9452 C  236994  98.00         
 16 Tichá Tereza             TJ OK Tolar Jindřich TJH9451 A  995864 100.00         
 17 Kozáková Zuzana          SK Kamenice          KAM9451 B    9970 102.00         
 18 Peremská Dana            SOOB Spartak Rychnov SRK9351 C    9536 104.00         
 19 Smutná Anežka            SOK TJ Turnov        TUV9455 A  411625 106.00         
 20 Švábková Anna            OOB TJ Turnov        TUR9352 B    7712 108.00         
 21 Kulhavá Šárka            SOOB Spartak Rychnov SRK9356 B  219279 110.00         
 22 Kochová Nikola           OOB TJ Turnov        TUR9358    515087 112.00         
 23 Kožinová Anna            Sportovní klub Praga PGP9350 A   53009 114.00         
 24 Benešová Jana            TJ Slovan Jindřichův SJH9451 A  920682 116.00         
 25 Netíková Martina         KOB Dobruška         DOB9351      7229 118.00         
 26 Kisková Klára            OK Lokomotiva Pardub LPU9356 C  224875 120.00         
 27 Kuberková Lucie          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9451 B  236985 122.00         
 
Startovka kategorie: D18B        3.1km  135m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kosová Denisa            SOOB Spartak Rychnov SRK9151 A  995837  60.00         
  2 Procházková Monika       KOB Baník Sokolov    BSO9150 B  301408  62.00         
  3 Kubátová Zuzana          OOS TJ Spartak Vrchl VRL9151 A  515421  64.00         
  4 Rusá Šárka               SK Kamenice          KAM9157 A  331162  66.00         
  5 Jebavá Lucie             OOS TJ Spartak Vrchl VRL9254 B  331285  68.00         
  6 Landovská Anna           Sportovní klub Praga PGP9251 B  502088  70.00         
  7 Mezníková Lucie          TJ Lokomotiva Beroun LBE9150 A  515151  72.00         
  8 Škvorová Barbora         SK Kamenice          KAM9150 C  301336  74.00         
  9 Grundmannová Hana        Lokomotiva Trutnov   LTU9251 A  405975  76.00         
 10 Bucharová Eliška         OOS TJ Spartak Vrchl VRL9253 C  331237  78.00         
 11 Beranová Jana            OOB TJ Turnov        TUR9153 B  995819  80.00         
 12 Chmelařová Michaela      TJ Slavia Hradec Krá SHK9151 B  995857  82.00         
 13 Skálová Eliška           OK Lokomotiva Pardub LPU9159 B  416257  84.00         
 14 Posseltová Tereza        TJ Tatran Jablonec n TJN9252 B  411767  86.00         
 15 Seifertová Magda         Oddíl OB Kotlářka    DKP9155 A  219291  88.00         
 16 Valešová Jana            OK Chrastava         CHA9152      8190  90.00         
 17 Čechová Andrea           SK Studenec          STH9151 C  253375  92.00         
 18 Uhlíková Tereza          OOB TJ Turnov        TUR9151 A  995836  94.00         
 19 Doležalová Radka         OOS TJ Spartak Vrchl VRL9252 A    8960  96.00         
 20 Lejsková Pavlína         TJ Tatran Jablonec n TJN9251 B  301342  98.00         
 21 Šámalová Ludmila         Sportovní klub Praga PGP9252 B  515039 100.00         
 22 Veselá Anna              OK Jilemnice         JIL9250 B  515019 102.00         
 23 Gorčicová Eliška         OK Chrastava         CHA9150 B    8197 104.00         
 24 Čermáková Kristýna       Sportovní klub Praga PGP9154     53007 106.00         
 
Startovka kategorie: D20B        3.9km  130m 19k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           81.00         
  2 Vakant                                                           83.00         
  3 Soukupová Lucie          Sportcentrum Jičín   SJC8951 A    9989  85.00          R:  98
  4 Freyová Andrea           SK Studenec          STH8952 A  995803  87.00          R: 327
  5 Weisbauerová Dagmar      OK Lokomotiva Pardub LPU8951 B    9250  89.00          R: 409
  6 Viková Vendula           SK Studenec          STH8951 B    8889  91.00          R: 381
  7 Kettnerová Dana          TJ Sokol Hostivice   HCE8950 C   51986  93.00          R: 283
  8 Boudová Zuzana           OK Jihlava           SJI9055 A  301266  95.00          R: 608
  9 Zamazalová Kateřina      KOB TRETRA Praha     TAP9053 B  416010  97.00          R: 229
 10 Řezníčková Tereza        OK Jihlava           SJI9056 B   53452  99.00          R: 484
 11 Folbrechtová Šárka       OK Jiskra Nový Bor   BOR9051 A    8479 101.00          R: 636
 12 Brozová Zuzana           OK Chrastava         CHA8950      4664 103.00          R: 254
 13 Šmidrkalová Monika       SK lyžování a OB Nov NPA9051 A    9711 105.00          R: 400
 14 Neradová Eva             KOB Chemopetrol Litv LIT8951 B    8115 107.00          R: 296
 15 Jiříková Dana            KOB TRETRA Praha     TAP9055 A  416004 109.00          R: 251
 16 Fialová Zuzana           OOB Třebíč           TTR9051 B  232497 111.00          R: 297
 
Startovka kategorie: D21A        5.0km  150m 24k  Ranking:0.0000 * 1.03
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Malá Věra                OK Jilemnice         JIL7752 R    9077  30.00          R:  63
  2 Ryšavá Magdalena         Sportovní klub Praga PGP7650 R   51714  32.00          R: 138
  3 Kovářová Kristýna        Oddíl OB Kotlářka    DKP8450 E   51755  34.00          R:  11
  4 Tichovská Hana           Sportovní klub Praga PGP6652 R   51676  36.00          R:  51
  5 Blechová Lenka           SK Chrast            CHT8053 C  515504  38.00          R:  66
  6 Knoblochová Kamila       OOS TJ Spartak Vrchl VRL8353 C    8952  40.00          R: 401
  7 Hůlková Marie            TJ Start Náchod      SNA8255 C    9605  42.00          R: 124
  8 Juračková Kateřina       SK Chrast            CHT8353 C    9236  44.00          R: 129
  9 Smutná Pavla             Oddíl OB Vamberk     VAM8651 C    9674  46.00          R:  90
 10 Hostomská Jitka          Sportovní klub Praga PGP8056 C  515056  48.00          R: 189
 11 Komárková Lenka          TJ OK Tolar Jindřich TJH7651 C  995845  50.00          R: 185
 12 Zlesáková Daniela        SK Žabovřesky Brno   ZBM8467 C    9067  52.00          R:  96
 13 Gabrovská Lucie          KOB TRETRA Praha     TAP8854 C  232189  54.00          R: 150
 14 Peterová Věra            KOB Dobruška         DOB8751      7248  56.00          R: 172
 15 Sedláčková Martina       OOB TJ Turnov        TUR7959 C   53816  58.00          R: 132
 16 Fenclová Marta           OK Lokomotiva Pardub LPU7667 E  301173  60.00          R:  20
 17 Smolková Kateřina        Sportovní klub Praga PGP8852 B   53556  62.00          R: 139
 18 Procházková Zuzana       Sportcentrum Jičín   SJC8551 C    9969  64.00          R:  92
 19 Bernášková Petra         TJ Stadion Nový Bor  STB8297 C   49987  66.00          R: 163
 20 Špicarová Michaela       Sportcentrum Jičín   SJC8754 C    9971  68.00          R: 263
 21 Hradecká Petra           OK Doksy             DOK6850 C    7768  70.00          R:  97
 22 Gebauerová Jana          SK Žabovřesky Brno   ZBM7951 C  703370  72.00          R:  68
 23 Fialová Pavla            TJ Kašperské Hory    KSH7753 R   51619  74.00          R:  22
 24 Novotná  Kateřina        OK 99 Hradec Králové PHK8252 C   51607  76.00          R:  60
 25 Kožinová Jana            Sportovní klub Praga PGP6651 C  502089  78.00          R:  70
 26 Labašová Katarína        KOB Dobruška         DOB8351     51338  80.00          R:  12
 27 Kynčlová Martina         OK Jilemnice         JIL8651 C    9088  82.00          R:  65
 28 Vítková  Lucie           OK 99 Hradec Králové PHK8055 R    9448  84.00          R:  45
 29 Sedláčková Oldřiška      OK Jiskra Nový Bor   BOR8752 C   51473  86.00          R: 133
 30 Štěpánová Dita           KOB Dobruška         DOB7956      7226  88.00          R:  82
 31 Betková Štěpánka         VSK Přírodověda - or PVP8750 C    8865  90.00          R: 126
 32 Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850      5176  92.00          R:  37
 33 Tvarůžková Petra         SK Žabovřesky Brno   ZBM8459 C   51765  94.00          R:  56
 34 Peterová Alena           KOB Dobruška         DOB8953      7247  96.00          R: 242
 35 Ptáčková Kateřina        Sportovní klub Praga PGP7350 C   51555  98.00          R: 215
 36 Šákrová Michaela         OK Jiskra Nový Bor   BOR8850 C    8481 100.00          R: 162
 37 Melounková  Lucie        OK 99 Hradec Králové PHK8054 R    9416 102.00          R:  67
 38 Rufferová Iva            OK Jiskra Nový Bor   BOR8354 E    9394 104.00          R:   8
 39 Kašková Barbora          OK Chrastava         CHA8050      4212 106.00          R:  81
 40 Škodová Petra            OK Lokomotiva Pardub LPU8359 C   52328 108.00          R:  38
 41 Mezníková Lenka          Sportcentrum Jičín   SJC8484 R  995813 110.00          R:  30
 42 Hrobařová Lenka          SOOB Spartak Rychnov SRK7751 C    9482 112.00          R:  54
 43 Havlíčková Vendula       Oddíl OB Kotlářka    DKP8350 C   51759 114.00          R: 207
 44 Kuncová Jana             SOOB Spartak Rychnov SRK7553 R    9499 116.00          R:  27
 45 Rančáková Barbora        OOB TJ Turnov        TUR8151 C  301189 118.00          R: 156
 46 Bochenková Ivana         Oddíl OB Kotlářka    DKP8950 R  515171 120.00          R:  32
 47 Topinková  Monika        OK 99 Hradec Králové PHK8051 E  515494 122.00          R:   7
 48 Pachnerová Dominika      OK Chrastava         CHA7750      5177 124.00          R: 113
 49 Tauchmanová Ivana        SK lyžování a OB Nov NPA7852 C    9697 126.00          R:  95
 50 Ryšavá Vendula           Sportovní klub Praga PGP8153 C   51718 128.00          R:  48
 
Startovka kategorie: D21B        3.9km  145m 22k  Ranking:0.0000 * 1.03
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kutlvašrová Vlaďka       OOS TJ Spartak Vrchl VRL7752 C   51599   1.00          R: 173
  2 Samková  Renáta          OK 99 Hradec Králové PHK7456 C    9431   3.00          R: 104
  3 Šmídová Kateřina         SK Chrast            CHT8451 C  232877   5.00          R: 293
  4 Azebová  Nina            OK 99 Hradec Králové PHK8855 C    9353   7.00          R: 106
  5 Gorčicová Barbora        OK Chrastava         CHA8850      4126   9.00          R: 175
  6 Lamichová  Kateřina      OK 99 Hradec Králové PHK8359 C    9824  11.00          R: 176
  7 Hlavatá Andrea           OK Chrastava         CHA8753      4127  13.00          R: 410
  8 Píšová Lucie             TJ Slovan Jindřichův SJH8151    553438  15.00          R: 275
  9 Ondřejová Dita           Sportcentrum Jičín   SJC8559 C    9915  17.00          R: 170
 10 Teringlová Martina       TJ OB České Budějovi VCB7851 C   52113  19.00          R: 558
 11 Klíchová Jana            SK Severka Šumperk   SSU8151 C    9480  21.00          R: 131
 12 Pokorná Lucie            VŠTJ Ekonom Praha    EKP8152 C   52185  23.00          R: 354
 13 Tučková Monika           OK Jiskra Nový Bor   BOR7650 C    8550  25.00          R: 399
 14 Tichovská Hana           Sportovní klub Praga PGP8251 R   51688  27.00          R: 298
 15 Kučerková Romana         TJ Stadion Nový Bor  STB8196 C   49983  29.00          R: 217
 16 Fólová Martina           TJ Tatran Jablonec n TJN8853 B  416834  31.00          R: 237
 17 Pražáková Aneta          Sportcentrum Jičín   SJC8758 C    9905  33.00          R: 441
 18 Pokorná Kristýna         VŠTJ Ekonom Praha    EKP8351 C   52186  35.00          R: 214
 19 Cabrnochová Eva          Klub OB Kladno       DKL8450 C  515029  37.00          R: 258
 20 Potštejnská Dagmar       SOOB Spartak Rychnov SRK7952     51175  39.00          R: 617
 21 Svobodová Jitka          OOB TJ Sokol Dobřich DCE7450 C   53598  41.00          R:  86
 22 Fejková Marcela          Sportcentrum Jičín   SJC7751 C    9910  43.00          R: 507
 
Startovka kategorie: D21C        3.8km  150m 21k  Ranking:0.0000 * 1.03
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                            8.00         
  2 Kolomějevová Dita        Magnus Orienteering  ASU8599 C   52329  10.00          R: 328
  3 Pelcová Pavla            TJ ČZ Strakonice     CST7454 C    7749  12.00          R: 271
  4 Kottová Barbora                               KOT8800            14.00         
  5 Kalinová Markéta         VŠTJ Ekonom Praha    EKP8259 C  515409  16.00          R: 322
  6 Csakvaryová Lenka        KOB Start Blansko    SBK8383 C  920679  18.00          R: 850
  7 Poláková Lucie           OOS TJ Spartak Vrchl VRL8254    331655  20.00          R: 448
  8 Pavelcová Gabriela       SK lyžování a OB Nov NPA7851 C    9696  22.00          R: 398
  9 Gallusová Kateřina       OK Sparta Praha      SCP8450 C   51569  24.00          R: 281
 10 Pokorná Magdalena        Sportovní klub Praga PGP7562 C   51638  26.00          R: 105
 11 Šedivá Petra             SK Studenec          STH7751 C  253377  28.00         
 12 Chumová Jana             OOB Slavia Praha     SLP7451 C   51354  30.00          R: 136
 13 Naporowská Marie         KOB Baník Sokolov    BSO7950 C  301417  32.00          R: 471
 14 Kalenská Kateřina        SK Studenec          STH7351 C  410777  34.00          R: 316
 15 Šimková Markéta          VSK Přírodověda - or PVP7751 C  416325  36.00          R: 203
 16 Šípová Jana              OK Jiskra Nový Bor   BOR8353 C    8476  38.00          R: 364
 17 Barbora Čížková          Sportcentrum Jičín   SJC8852 C    9906  40.00          R: 814
 18 Kottová Táňa                                  KOT8600            42.00         
 
Startovka kategorie: D35B        3.6km  150m 20k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           60.00         
  2 Vakant                                                           62.00         
  3 Vakant                                                           64.00         
  4 Smutná Jana              Oddíl OB Vamberk     VAM6251 C    9676  66.00         
  5 Náměstková Veronika      VŠTJ Ekonom Praha    EKP7351    336734  68.00         
  6 Slavíková Jana           TJ Slavia Hradec Krá SHK7355    336734  70.00         
  7 Škorpilová Jana          USK Praha            VSP7455 R  211303  72.00         
  8 Čermáková Renata         OK Lokomotiva Pardub LPU6553 C    9310  74.00         
  9 Kučerová Lada            TJ Lokomotiva Beroun LBE7450 C  331238  76.00         
 10 Zlámalová Zdena          Sportcentrum Jičín   SJC7253 C    4744  78.00         
 11 Švecová Iva              SK Chrast            CHT7151 C   53167  80.00         
 12 Hiršová Marcela          VSK MZLU Brno        VBM7079 C   53222  82.00         
 13 Tichá Jana               TJ OK Tolar Jindřich TJH6451 C   51925  84.00         
 14 Vildmonová Pavla         TJ Lokomotiva Beroun LBE7451 C  434834  86.00         
 15 Kamenická Lenka          SK OS Nové Město n.  OSN6955 C   51969  88.00         
 16 Smolková Alena           Sportovní klub Praga PGP6450 C   53567  90.00         
 17 Paroulková Iva           TJ Loko Liberec      LLI7151 C  253147  92.00         
 18 Douchová Jaroslava       TJ Start Náchod      SNA7155 C    9606  94.00         
 19 Kaplanová Iva            OK Lokomotiva Pardub LPU6859 C  224882  96.00         
 20 Rykalová Jitka           Oddíl OB Vamberk     VAM7251 C    9680  98.00         
 21 Valášková Šárka          SK Kamenice          KAM6951 C  232393 100.00         
 22 Bejčková Jana            SKOB STAVIMAT Slaný  SLA7150 C  301616 102.00         
 23 Posseltová Romana        TJ Tatran Jablonec n TJN7050 C  410359 104.00         
 24 Dulovcová Marie          TJ Sokol Křemže      KRE7051 C   51411 106.00         
 25 Benešová Iva             TJ Slovan Jindřichův SJH7051 C     109 108.00         
 26 Švadlenová Ivana         KOB Choceň           CHC7151 C    9556 110.00         
 27 Zuzánková Růžena         TJ Tatran Jablonec n TJN6051 C    8256 112.00         
 28 Doleželová Iva           SKP Žďár nad Sázavou PZR7171 C  230715 114.00         
 29 Nešporová Marie          OOB Třebíč           TTR7251 C   52242 116.00         
 30 Přibíková Monika         Sportovní klub Praga PGP7256 C  301618 118.00         
 
Startovka kategorie: D40B        3.4km  130m 19k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           11.00         
  2 Kubátová Iva             OK 99 Hradec Králové PHK6552 C    9387  13.00         
  3 Demlová Jitka            OK Lokomotiva Pardub LPU6955 C    9656  15.00         
  4 Tloušťová Eva            OK Sparta Praha      SCP6950 C   52114  17.00         
  5 Hlubučková Šárka         SK Kamenice          KAM6851 C  232398  19.00         
  6 Abelová Ivana            TJ Stadion Nový Bor  STB6798 C   49988  21.00         
  7 Pavlů Veronika           Sportovní klub Praga PGP6950 C  232198  23.00         
  8 Kučerová Vladimíra       SKP Žďár nad Sázavou PZR6460 C   49857  25.00         
  9 Zimmermannová Milena     TJ Sokol Křemže      KRE6851    416244  27.00         
 10 Čechová Zuzana           OK Jihlava           SJI6951 C   53193  29.00         
 11 Stluková Eliška          SKP České Budějovice PCB6851 C  211576  31.00         
 12 Azebová  Martina         OK 99 Hradec Králové PHK6757 C   49890  33.00         
 13 Forstová Lenka           VŠSK MFF UK Praha    MFP6850 C  410727  35.00         
 14 Kettnerová Lenka         TJ Sokol Hostivice   HCE6450 C  232490  37.00         
 15 Slavíková Kateřina       Sportovní klub Praga PGP6650 C   51275  39.00         
 16 Čiháková Lenka           Sokol Kostelec n. Č. KNC6750 C   51387  41.00         
 17 Mrázová Pavla            OOB TJ Sokol Dobřich DCE5550 C    7868  43.00         
 18 Fólová Hana              TJ Tatran Jablonec n TJN6353 C  232501  45.00         
 19 Knapová Iva              OK Lokomotiva Pardub LPU6052 C    9316  47.00         
 
Startovka kategorie: D45B        3.3km  115m 18k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           71.00         
  2 Vakant                                                           73.00         
  3 Vakant                                                           75.00         
  4 Petrželová Alena         Lokomotiva Trutnov   LTU6351 C  405972  77.00         
  5 Havlíčková Jindra        Sokol Kostelec n. Č. KNC6150 C   52259  79.00         
  6 Fantová Libuše           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5650 C   51583  81.00         
  7 Hrabánková Ilona         Sportovní klub Praga PGP6250 C  232184  83.00         
  8 Mikulecká Nataša         SOOB Spartak Rychnov SRK4751 C    9485  85.00         
  9 Šípová Soňa              OK Jiskra Nový Bor   BOR6150 C  232182  87.00         
 10 Rosecká Alena            SKP Žďár nad Sázavou PZR5654 C   51900  89.00         
 11 Vejvodová Mirka          SK Libín 1096 Pracha OPT5751 C   51269  91.00         
 12 Veverková Yveta          Oddíl OB Vamberk     VAM6452 C    9678  93.00         
 13 Sombotová Alena          Lokomotiva Trutnov   LTU6151      9769  95.00         
 14 Bochenková Jana          VŠTJ Ekonom Praha    EKP6150 C  232174  97.00         
 15 Ježková Regina           SK Meteor Kačerov Pr MKP6350 C   51660  99.00         
 16 Hanušová Jitka           Lokomotiva Trutnov   LTU6352 C    9609 101.00         
 17 Peremská Dana            SOOB Spartak Rychnov SRK6351 C    9535 103.00         
 18 Procházková Miluše       OOB TJ Sokol Dobřich DCE5450 C   51966 105.00         
 19 Hermanová Dana           OK Lokomotiva Pardub LPU6151 C    9311 107.00         
 20 Hrstková Dana            OK Jihlava           SJI6051 C   52358 109.00         
 21 Landovská Ivana          Sportovní klub Praga PGP6251 C  515081 111.00         
 22 Tichá Jiřina             KOS Voděrady         VOD6050 C    7255 113.00         
 23 Juračková Jana           OK Lokomotiva Pardub LPU6051 C    9237 115.00         
 24 Troupová Vladěna         TJ Sokol Křemže      KRE6351 C   51412 117.00         
 25 Panchártková Jitka       OK 99 Hradec Králové PHK5951 C    9429 119.00         
 26 Šámalová Hana            Sportovní klub Praga PGP6150 C  502090 121.00         
 27 Štrossová Jiřina         OOB TJ Sokol Dobřich DCE5650 C    7870 123.00         
 28 Vakant                                                          125.00         
 29 Kovářová Alena           TJ Lokomotiva Teplic LTP6151 C  232906 127.00         
 
Startovka kategorie: D50B        2.9km   95m 15k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           49.00         
  2 Vakant                                                           51.00         
  3 Nýdrlová Eva             OOS TJ Spartak Vrchl VRL5451 C    8954  53.00         
  4 Dočkalová Jiřina         OK Lokomotiva Pardub LPU5654 C    9290  55.00         
  5 Vakant                                                           57.00         
  6 Jansová Alena            SK Chrast            CHT5852 C   51897  59.00         
  7 Zelená Markéta           Sportovní klub Praga PGP5850 C   51862  61.00         
  8 Víchová Ladislava        OK Lokomotiva Pardub LPU5851 C    9211  63.00         
  9 Jahnová Helena           OK Sparta Praha      SCP5550 C   52760  65.00         
 10 Kadavá Eva               OK Chrastava         CHA5750      8171  67.00         
 11 Mrázková Ivana           Oddíl OB Kotlářka    DKP5650 C   51795  69.00         
 12 Bradnová Věra            OK Chrastava         CHA5550      8168  71.00         
 13 Konopáčová Jana          OOB TJ Turnov        TUR5650 C    8208  73.00         
 14 Opavová Stanislava       MLOK Mariánské Lázně MLA5451 C    7884  75.00         
 15 Rybářová  Lenka          OK 99 Hradec Králové PHK5551 C    9405  77.00         
 16 Nováková Jana            SK lyžování a OB Nov NPA5552 C    9690  79.00         
 17 Brumková Vladimíra       Klub OB Kladno       DKL5350 C   52226  81.00         
 18 Dudová Hana              Oddíl OB Kotlářka    DKP5752 C   49892  83.00         
 19 Wolkerová Dagmar         TJ Sokol Troja       TJP5250 C   51289  85.00         
 20 Doležalová Vlasta        Sportovní klub Praga PGP5550 C   52095  87.00         
 21 Pokorná Eva              KOB Temelín          TEM5751 C   52184  89.00         
 22 Nováková Pavla           OK Doksy             DOK5950 C    7759  91.00         
 23 Kalibánová Jiřina        SK lyžování a OB Nov NPA5351 C    9688  93.00         
 24 Zavadilová Naďa          OK Sparta Praha      SCP5450 C  336750  95.00         
 
Startovka kategorie: D55B        2.8km   95m 15k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           51.00         
  2 Vakant                                                           53.00         
  3 Šaffková Zuzana          OK Chrastava         CHA5150      8162  55.00         
  4 Langrová Eva             TJ Start Náchod      SNA5351 C    9612  57.00         
  5 Ševčíková Alena          OK Chrastava         CHA5351      8165  59.00         
  6 Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT5051 C    8110  61.00         
  7 Jiranová  Alena          OK 99 Hradec Králové PHK5351 C    9371  63.00         
  8 Zlesáková Vlasta         OK Jilemnice         JIL5362 C    9068  65.00         
  9 Křížová Zdenka           SKP Žďár nad Sázavou PZR5051 C   49821  67.00         
 10 Stehnová Hana            Oddíl OB Kotlářka    DKP5150 C   51799  69.00         
 11 Tvrdková Eva             TJ Lokomotiva Beroun LBE5150 C  303959  71.00         
 12 Hejtmánková Alena        KOB TRETRA Praha     TAP5452 C   53641  73.00         
 
Startovka kategorie: D60B        2.5km  105m 13k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           14.00         
  2 Křtěnská Leontina        OK Jiskra Nový Bor   BOR4650 C    8549  16.00         
  3 Kutáčková Stanislava     Lokomotiva Trutnov   LTU4751 C  405955  18.00         
  4 Knoblochová Věra         OOS TJ Spartak Vrchl VRL4851 C    8998  20.00         
  5 Dvořáková Ladislava      Sportovní klub Praga PGP4451 C   52096  22.00         
  6 Horáčková Stanislava     OK Chrastava         CHA4950      4100  24.00         
  7 Ryšavá Lubomíra          TJ Sokol Troja       TJP4750 C   53540  26.00         
  8 Kubátová Milada          Sportovní klub Praga PGP4750 C   53006  28.00         
  9 Kubíková Květa           OK Lokomotiva Pardub LPU4752 C    9247  30.00         
 10 Suchá Bohuslava          Sportovní klub Praga PGP4450 C   51639  32.00         
 
Startovka kategorie: D65B        2.4km   80m 14k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           30.00         
  2 Haňkovská Jana           Sportovní klub Praga PGP4050 C   51698  32.00         
  3 Novotná  Marie           OK 99 Hradec Králové PHK3951 C    9421  34.00         
  4 Langrová Marie           OK Jiskra Nový Bor   BOR3750 C    8542  36.00         
 
Startovka kategorie: H10C        2.3km   75m 7k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           60.00         
  2 Vakant                                                           62.00         
  3 Vakant                                                           64.00         
  4 Vakant                                                           66.00         
  5 Vakant                                                           68.00         
  6 Valášek Václav           SK Kamenice          KAM0100 C  336743  70.00         
  7 Bachtík Tomáš            OOS TJ Spartak Vrchl VRL9902 C          72.00         
  8 Samek  Tomáš             OK 99 Hradec Králové PHK0001 C  410789  74.00         
  9 Forst Antonín            VŠSK MFF UK Praha    MFP0101 C  218851  76.00         
 10 Buk Petr                 SKOB Roudnice nad La ROU0001 C  331503  78.00         
 11 Švec Petr                SK Chrast            CHT9901 C   53175  80.00         
 12 Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR0101 C   41215  82.00         
 13 Janovský Tomáš           Sportovní klub Praga PGP0101 C   51636  84.00         
 14 Švec Martin              SK Chrast            CHT9902 C   53199  86.00         
 15 Křivda Tomáš             KOB Choceň           CHC9901 C    9569  88.00         
 16 Miličevič Marin          SKP Žďár nad Sázavou PZR9901 C   49860  90.00         
 17 Roudný Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU0001 C  232601  92.00         
 
Startovka kategorie: H12C        2.8km   85m 10k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           31.00         
  2 Vakant                                                           33.00         
  3 Ludvík Matyáš            TJ Stadion Nový Bor  STB9801 C   52904  35.00         
  4 Sedláček Daniel          Lokomotiva Trutnov   LTU9701    405973  37.00         
  5 Ptáček Patrik            BETA URSUS Orienteer BBM9800 B  331466  39.00         
  6 Hlubuček Martin          SK Kamenice          KAM9701 C  232408  41.00         
  7 Kovář Kamil              KOB Baník Sokolov    BSO9700 C  301432  43.00         
  8 Otruba Vojtěch           TJ Sokol Plumlov     PLU9717 C   52485  45.00         
  9 Frýba Dominik            OK Jihlava           SJI9702 B  253124  47.00         
 10 Hausenblas Šimon         SK Kamenice          KAM9803 C  361923  49.00         
 11 Růžička Adam             OK 99 Hradec Králové PHK9704 B  339544  51.00         
 12 Valášek Jiří             SK Kamenice          KAM9700 C  232403  53.00         
 13 Hirš Otakar              VSK MZLU Brno        VBM9801 B  416029  55.00         
 14 Tomeš Jan                OOS TJ Spartak Vrchl VRL9801 C    8986  57.00         
 15 Nedvěd Lukáš             Sportovní klub Praga PGP9802 C          59.00         
 16 Vandas Daniel            SOOB Spartak Rychnov SRK9805 C   51472  61.00         
 17 Háp  Ondřej              OK 99 Hradec Králové PHK9702 C  336739  63.00         
 
Startovka kategorie: H14B        3.2km   85m 13k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           40.00         
  2 Vakant                                                           42.00         
  3 Deml Tomáš               OK Lokomotiva Pardub LPU9502 B    9657  44.00         
  4 Bořil Jan                SK OS Nové Město n.  OSN9700 B  232250  46.00         
  5 Frank Jiří               KČT Aš               MAS9600 B  301505  48.00         
  6 Čech Jan                 OK Jihlava           SJI9601 B  232322  50.00         
  7 Růžička Karel            OK 99 Hradec Králové PHK9502 C  339560  52.00         
  8 Vacek Vojtěch            OK Jihlava           SJI9602 B  336769  54.00         
  9 Křivda Martin            KOB Choceň           CHC9501 B    9570  56.00         
 10 Zlámal David             Sportcentrum Jičín   SJC9603 B    4239  58.00         
 11 Ptáček Martin            SOOB Spartak Rychnov SRK9509 C  301112  60.00         
 12 Kaplan Martin            OK Lokomotiva Pardub LPU9609 B  224873  62.00         
 13 Heřman Ondřej            SOOB Spartak Rychnov SRK9503 C    9814  64.00         
 14 Ptáček Pavel             BETA URSUS Orienteer BBM9600 B  301292  66.00         
 15 Štál Jan                 Sportcentrum Jičín   SJC9601 B    9996  68.00         
 16 Kamenický Jeroným        SK OS Nové Město n.  OSN9549 C   51995  70.00         
 17 Waněk Adam               OOS TJ Spartak Vrchl VRL9501 B  219210  72.00         
 18 Záděra Pavel             BETA URSUS Orienteer BBM9500 B  331262  74.00         
 19 Landovský Jakub          Sportovní klub Praga PGP9601 B  361959  76.00         
 20 Kočíb Jiří               TJ Tatran Jablonec n TJN9602 C  416836  78.00         
 21 Málek Jan                SKP Žďár nad Sázavou PZR9505 B  330693  80.00         
 22 Pavlovec Jan             OK Jiskra Nový Bor   BOR9503 A    4371  82.00         
 23 Horák Patrik             SOK TJ Turnov        TUV9501 A  411609  84.00         
 24 Taclík Milan             Lokomotiva Trutnov   LTU9601    416289  86.00         
 25 Šňupárek Václav          Oddíl OB Kotlářka    DKP9500 B    9881  88.00         
 26 Picek Štěpán             TJ Tatran Jablonec n TJN9601 B  232513  90.00         
 27 Illner Vojtěch           Oddíl OB Kotlářka    DKP9600 B  515498  92.00         
 28 Kosek Jan                SOOB Spartak Rychnov SRK9507 C  410355  94.00         
 29 Rykala Filip             Oddíl OB Vamberk     VAM9601 B   51469  96.00         
 30 Mašek Ondřej             SOOB Spartak Rychnov SRK9502 B  405992  98.00         
 31 Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN9501 B  232512 100.00         
 32 Mašata Matěj             OK 99 Hradec Králové PHK9601 C   53163 102.00         
 33 Vakant                                                          104.00         
 34 Vyskočil Štěpán          Oddíl OB Vamberk     VAM9701 B   51468 106.00         
 35 Veselý Jakub             TJ Lokomotiva Beroun LBE9500 C  995812 108.00         
 36 Buk Michal               SKOB Roudnice nad La ROU9601 B   53537 110.00         
 37 Kettner Vojtěch          TJ Sokol Hostivice   HCE9600 B  410247 112.00         
 
Startovka kategorie: H16B        3.5km  150m 20k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                            1.00         
  2 Vakant                                                            3.00         
  3 Kučera Tomáš             SK Studenec          STH9402 B  410774   5.00         
  4 Rychlý Michal            OOB TJ Turnov        TUR9402 B  995842   7.00         
  5 Záveský Filip            TJ Loko Česká Třebov CET9301 B  331549   9.00         
  6 Zakouřil Vít             OOB TJ Turnov        TUR9301      8080  11.00         
  7 Jiroušek Vít             SOOB Spartak Rychnov SRK9402 B  301134  13.00         
  8 Vištejn Jiří             Kometa Kralovice     KRL9305 B  207839  15.00         
  9 Nedvěd Vojtěch           Sportovní klub Praga PGP9404 C          17.00         
 10 Kettner Lukáš            SK Kamenice          KAM9403 A   51288  19.00         
 11 Uhlíř Marek              TJ Lokomotiva Beroun LBE9400 B  331157  21.00         
 12 Rusý Tomáš               SK Kamenice          KAM9301 A  301101  23.00         
 13 Ludvík Vojtěch           TJ Stadion Nový Bor  STB9301 A   53565  25.00         
 14 Semík Ondřej             SK Kamenice          KAM9401 A  232267  27.00         
 15 Klaška Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP9301 C  416113  29.00         
 16 Lomič Šimon              OK Jiskra Nový Bor   BOR9303 B    8456  31.00         
 17 Šlajs Daniel             Kometa Kralovice     KRL9403 A   51475  33.00         
 18 Šákr Vít                 OK Jiskra Nový Bor   BOR9301 A    8458  35.00         
 19 Fuksa Jakub              OK Jihlava           SJI9307 B  336779  37.00         
 20 Průcha Pavel             OK Jiskra Nový Bor   BOR9304 B  307057  39.00         
 21 Valášek Jan              SK Kamenice          KAM9400 B  232245  41.00         
 22 Buk Jindřich             SKOB Roudnice nad La ROU9303 B   51438  43.00         
 23 Krejčí Jaroslav ml.      OK Jiskra Nový Bor   BOR9300 B    8454  45.00         
 24 Šmejc Jakub              Sportcentrum Jičín   SJC9401 B    9983  47.00         
 25 Dvořáček Radek           Oddíl OB Vamberk     VAM9401 B   51471  49.00         
 26 Kočíb Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN9303 B  232511  51.00         
 27 Kučera Štěpán            SK Studenec          STH9401 A    9041  53.00         
 28 Zacha Ondřej             OK Jihlava           SJI9304 B  219252  55.00         
 29 Němeček Jan              SK Kamenice          KAM9300 B  301135  57.00         
 30 Šulc Marek               KČT Aš               MAS9300 B  301507  59.00         
 31 Prášek Přemysl           Sportovní klub Praga PGP9302 B  410392  61.00         
 32 Provázek Jiří            TJ Slavia Hradec Krá SHK9302 B   49604  63.00         
 33 Kubát Lukáš              OOS TJ Spartak Vrchl VRL9301 C    9002  65.00         
 34 Pova Ondřej              Kometa Kralovice     KRL9304 B  207825  67.00         
 
Startovka kategorie: H18B        3.8km  140m 20k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                            0.00         
  2 Vakant                                                            2.00         
  3 Vakant                                                            4.00         
  4 Vakant                                                            6.00         
  5 Charvát Jiří             SK Studenec          STH9204 B   49362   8.00         
  6 Stulík Matěj             TJ Slavia Hradec Krá SHK9101 B    9195  10.00         
  7 Nešpor Václav            SK Kamenice          KAM9103 A   53660  12.00         
  8 Lazák Tomáš              Lokomotiva Trutnov   LTU9102 A  515479  14.00         
  9 Kučera Michal            SK Studenec          STH9201 A   51110  16.00         
 10 Kaser Dan                TJ Jiskra Havlíčkův  JHB9103 B    4682  18.00         
 11 Chloupek Adam            SK Studenec          STH9302 A  995849  20.00         
 12 Škrabánek Matěj          OK Jihlava           SJI9203 B  336774  22.00         
 13 Tichý Tomáš              TJ Slovan Jindřichův SJH9201 B   51355  24.00         
 14 Vik Martin               SK Studenec          STH9206 B  500838  26.00         
 15 Svoboda Tomáš            Lokomotiva Trutnov   LTU9202 B  416288  28.00         
 16 Večeřa Martin            TJ Tatran Jablonec n TJN9105 B  232508  30.00         
 17 Janata Jakub             SK Studenec          STH9205 A  303904  32.00         
 18 Krejsa Vladimír          SK Chrast            CHT9202 A   52158  34.00         
 19 Suchý Jiří               OK Jihlava           SJI9201 A  301278  36.00         
 20 Švirák Ondřej            OOB TJ Turnov        TUR9102 A  995802  38.00         
 21 Kolovský František       OK Lokomotiva Plzeň  LPM9202 B  301706  40.00         
 22 Chmelař Lukáš            TJ Slavia Hradec Krá SHK9102 B  995794  42.00         
 23 Azeb  Karim              OK 99 Hradec Králové PHK9110 B    9352  44.00         
 24 Hladík František         SK Studenec          STH9203 B  405965  46.00         
 25 Šnobr Michal             OK Jihlava           SJI9102 B  416163  48.00         
 
Startovka kategorie: H20B        4.7km  120m 24k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dusílek Adam             SOOB Spartak Rychnov SRK8902 R    9504  51.00          R:  98
  2 Kubát Jan                OK 99 Hradec Králové PHK8902 R  553448  53.00          R:  80
  3 Kobr Tomáš               TJ Tatran Jablonec n TJN8901 B  416837  55.00          R: 253
  4 Záveský Marek            TJ Loko Česká Třebov CET9001 B  331131  57.00          R: 976
  5 Karvánek Matouš          OK Jiskra Nový Bor   BOR9006 B   52902  59.00          R: 290
  6 Černý Martin             KOB TRETRA Praha     TAP8902 C  232197  61.00          R: 429
  7 Hostaš Petr              TJ Tatran Jablonec n TJN9001 B  416830  63.00          R: 354
  8 Kořínek Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR9007 A    7761  65.00          R: 435
  9 Zelenka  Tomáš           OK 99 Hradec Králové PHK9001 A  301639  67.00          R: 492
 10 Stránský Vojtěch         Oddíl OB Kotlářka    DKP9005 B  301385  69.00          R:1187
 11 Souček Michal            TJ Slavia Hradec Krá SHK9007 B    9188  71.00          R: 647
 
Startovka kategorie: H21A        6.0km  160m 28k  Ranking:0.0000 * 1.03
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Procházka Jan            Oddíl OB Kotlářka    DKP8201 R   51802   0.00          R:  78
  2 Henych Martin            Sportcentrum Jičín   SJC8601 R  515130   2.00          R: 398
  3 Zikmund Zdeněk           SK lyžování a OB Nov NPA6705 C    9967   4.00          R: 139
  4 Polák Vlastimil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7702 C    9000   6.00          R:  61
  5 Suchý Petr               OK Lokomotiva Plzeň  LPM7820 C  995848   8.00          R: 222
  6 Hanč Petr                OOS TJ Spartak Vrchl VRL8001 C    8980  10.00          R: 134
  7 Kadavý Petr              OK Chrastava         CHA7800      8188  12.00          R: 142
  8 Novotný  Radek           OK 99 Hradec Králové PHK7402 C   52211  14.00          R:  86
  9 Procházka Tomáš          Oddíl OB Kotlářka    DKP8200 C  515114  16.00          R: 112
 10 Drobník Michal           Sportcentrum Jičín   SJC8709 C    9903  18.00          R:  65
 11 Flašar Jan               Sportovní klub Praga PGP8610 C   49616  20.00          R:  40
 12 Kozák Petr               SK Kamenice          KAM6501 R   51733  22.00          R:  49
 13 Kondrát Martin           Sportovní klub Praga PGP6501 C   51840  24.00          R: 106
 14 Zimmermann Pavel         TJ Sokol Křemže      KRE6401 C   51418  26.00          R: 249
 15 Blahuta Marek            VŠSK MFF UK Praha    MFP7301 C   51592  28.00          R: 181
 16 Pýcha Lukáš              TJ Start Náchod      SNA8402 C    9617  30.00          R:  79
 17 Lejsek Tadeáš            Sportovní klub Praga PGP8903 A   51675  32.00          R: 140
 18 Princl Pavel             VŠTJ Stavební fakult FSP7800 C  995855  34.00          R: 126
 19 Žemlík Pavel             SKOB Zlín            TZL7135 R    8893  36.00          R:  39
 20 Pátek Michal             KOB Choceň           CHC8603 C    9558  38.00          R: 266
 21 Potštejnský Jan          SOOB Spartak Rychnov SRK7807 C    9525  40.00          R: 125
 22 Veverka Tomáš            Oddíl OB Vamberk     VAM8401 C    9669  42.00          R: 115
 23 Král Václav              SK Severka Šumperk   SSU8243 R   52555  44.00          R:  44
 24 Otruba Marek             TJ Sokol Plumlov     PLU7417 C  995892  46.00          R:  58
 25 Mezník Vladimír          TJ Lokomotiva Beroun LBE6400 C   52971  48.00          R: 255
 26 Kadlec Jan               OK Jihlava           SJI8306 C   52331  50.00          R: 182
 27 Pilař Karel              KČT Aš               MAS5501 C    4455  52.00          R: 185
 28 Čech Jan                 VŠTJ Stavební fakult FSP7900 C  416195  54.00          R: 230
 29 Kořínek Jindřich         OOB TJ Turnov        TUR8406 R  515082  56.00          R:  46
 30 Kunc Petr                MLOK Mariánské Lázně MLA8801 C    7878  58.00          R: 681
 31 Pražák Jiří              SK Zbraslav OOB      ZBP7800 C   53583  60.00          R: 195
 32 Khýn Vítězslav           KOB Dobruška         DOB8304 C    7210  62.00          R: 124
 33 Novák Jiří               SK lyžování a OB Nov NPA7502 C    9693  64.00          R:  70
 34 Kožina Petr              Sportovní klub Praga PGP6000 C   51632  66.00          R: 246
 35 Bořánek Petr             USK Praha            VSP7000 C   51750  68.00          R: 146
 36 Kárník Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU7811 C    9288  70.00          R: 243
 37 Boudný Jan               OK Sparta Praha      SCP7417     51773  72.00          R: 233
 38 Janda Martin             KOB Dobruška         DOB8002    920696  74.00          R: 174
 39 Sysel Ctibor             Sportovní klub Praga PGP8700 C   52106  76.00          R:  82
 40 Pachner Pavel            VSK Slavia TU Libere VLI7503 C    8298  78.00          R: 170
 41 Landovský Tomáš          Sportovní klub Praga PGP9103 A  416118  80.00          R: 153
 42 Rambousek  Karel         KOB Baník Sokolov    BSO7907 R    7872  82.00          R:  25
 43 Makovský Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP8511 C  515475  84.00          R: 116
 44 Novák Daniel             OK Doksy             DOK8700 C    7767  86.00          R: 251
 45 Junek Petr               SK Studenec          STH7801 C    9090  88.00          R: 252
 46 Novotný  Tomáš           OK 99 Hradec Králové PHK8101 R    9410  90.00          R:  28
 47 Vrabec Ondřej            OK Sparta Praha      SCP8303 C   51558  92.00          R: 208
 48 Tihon  Michal            OK 99 Hradec Králové PHK7905 C    9359  94.00          R: 118
 49 Nehasil David            OK Jiskra Nový Bor   BOR7713 C  995805  96.00          R: 180
 50 Justa Pavel              OK 99 Hradec Králové PHK8701    995884  98.00          R: 159
 51 Kazda Ondřej             Sportcentrum Jičín   SJC8202 R    9982 100.00          R:  29
 52 Švadlena Pavel           KOB Choceň           CHC7502 C 2011854 102.00          R: 179
 53 Vobr Marek               OK Jiskra Nový Bor   BOR7801 C    8529 104.00          R:  76
 54 Antoš Filip              SK lyžování a OB Nov NPA8001 C    9698 106.00          R: 131
 55 Vlček Martin             OOB TJ Turnov        TUR8702 C  515047 108.00          R:  48
 56 Kolín Jan                OK Jilemnice         JIL7701 C   51590 110.00          R:  62
 57 Prášil Marek             OK Jihlava           SJI7313 E  500580 112.00          R:  19
 58 Sysel Ondřej             Sportovní klub Praga PGP8302 C   52105 114.00          R: 138
 59 Hošek Radim              KOB Dobruška         DOB8737    301627 116.00          R: 165
 60 Zicha Jiří               TJ Slovan Luhačovice LCE7708     51609 118.00          R: 743
 61 Novák Zdeněk             SK lyžování a OB Nov NPA7701 C    9694 120.00          R: 127
 62 Panchártek Jan           OK 99 Hradec Králové PHK8802 R  553446 122.00          R:  56
 63 Nemšovský Petr           Sportovní klub Praga PGP7602 C   51678 124.00          R: 225
 64 Beneš Jan                Sportcentrum Jičín   SJC8703 R  503360 126.00          R:  95
 65 Janovský Tomáš           Sportovní klub Praga PGP6401 C  515464 128.00          R: 105
 66 Špicar Petr              Sportcentrum Jičín   SJC8801 C    9972 130.00          R: 245
 67 Nývlt Martin             TJ Start Náchod      SNA8206 C    9622 132.00          R: 207
 68 Zajíc Vítězslav          KOB TRETRA Praha     TAP8610 C  515469 134.00          R: 264
 69 Hovorka Jan              OK Lokomotiva Pardub LPU7907 R    9337 136.00          R:  52
 70 Vítek  Petr              OK 99 Hradec Králové PHK7601 C    9797 138.00          R:  67
 71 Hora Vojtěch             Sportovní klub Praga PGP8301 C    8301 140.00          R:  57
 72 Holas Ondřej             OOB TJ Turnov        TUR8501 C  515048 142.00          R:  75
 73 Tichovský Martin         Sportovní klub Praga PGP6100 C   51682 144.00          R: 172
 74 Holas Štěpán             Sportcentrum Jičín   SJC8702 R    9987 146.00          R:  30
 
Startovka kategorie: H21B        5.3km  140m 26k  Ranking:0.0000 * 1.03
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Chrást Tomáš             SK Studenec          STH7401 C    9974  24.00          R: 311
  2 Lepšík Petr              OK Jiskra Nový Bor   BOR8202 C    8508  26.00          R: 507
  3 Valík  Ondřej            OK 99 Hradec Králové PHK7801 C  553433  28.00          R: 381
  4 Zlámal Petr              Sportcentrum Jičín   SJC7010 C    9962  30.00          R: 189
  5 Komín David              Sportovní klub Praga PGP7405 C    9767  32.00          R: 319
  6 Vlach Martin             Oddíl OB Kotlářka    DKP8605 C   51807  34.00          R: 762
  7 Kovář Jindřich           KČT Aš               MAS6800 C  301727  36.00          R: 366
  8 Fencl Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU6901 C    9230  38.00          R: 201
  9 Beneš Jan                TJ Slovan Jindřichův SJH7001 C  336767  40.00          R: 748
 10 Zuzánek Zdeněk           TJ Tatran Jablonec n TJN5901 C 1302798  42.00          R:  81
 11 Kučerka Jan              KOB Chemopetrol Litv LIT8002 C    8118  44.00          R: 356
 12 Nitsch Karel             VŠTJ Stavební fakult FSP7611 C    8914  46.00          R: 359
 13 Kubíček Zdeněk           OOB TJ Turnov        TUR7202 C   51811  48.00          R: 344
 14 Borovička Milan          VŠTJ Stavební fakult FSP6104 C  515097  50.00          R: 411
 15 Fejk Zbyněk              Sportcentrum Jičín   SJC7501 C    9911  52.00          R: 425
 16 Fukátko Jan              OK Lokomotiva Pardub LPU8105 C    9282  54.00          R: 313
 17 Kraus Petr               Sportcentrum Jičín   SJC7303 C    9898  56.00          R: 316
 18 Pátek Richard            SK Žabovřesky Brno   ZBM7609 C  976000  58.00          R: 353
 19 Kazda Jiří               Sportcentrum Jičín   SJC8006 C    4298  60.00          R: 331
 20 Drhlík Petr              SOOB Spartak Rychnov SRK8301 C    9518  62.00          R: 488
 21 Kolek Petr               KOB Dobruška         DOB7501     53775  64.00          R: 171
 22 Korecký Miroslav         SK Chrast            CHT7901 C  301360  66.00          R: 247
 23 Žáček Martin             VŠTJ Stavební fakult FSP6803 C  207810  68.00          R: 500
 24 Krmaš Václav             SOOB Spartak Rychnov SRK8001 C    9521  70.00          R: 417
 25 Beneš Filip              KOB TRETRA Praha     TAP8701 C  232187  72.00          R: 737
 26 Sedlák Radek             KOB Dobruška         DOB7500    995872  74.00          R: 342
 27 Zháňal Jan               SK Žabovřesky Brno   ZBM8721 C  336758  76.00          R: 274
 28 Čáp Ondřej               KOB Dobruška         DOB7405      7241  78.00          R: 335
 29 Rakovec Michal           OK Sparta Praha      SCP6901 C   52109  80.00          R: 273
 30 Kopecký Ondřej           OK Lokomotiva Pardub LPU8704 C    9862  82.00          R: 399
 31 Sládek Jan               KOB TRETRA Praha     TAP8801 C   53642  84.00          R: 404
 32 Buzek Martin             Sportovní klub Praga PGP8401 C   51263  86.00          R: 293
 33 Vaněk Petr               SK Zbraslav OOB      ZBP7302 C  995800  88.00          R: 286
 34 Macek Jiří               KOB Chemopetrol Litv LIT8401 C    8107  90.00          R: 277
 35 Král Vojtěch             SK Severka Šumperk   SSU8841 E   52551  92.00          R:  17
 36 Hanzl Tomáš              Sportcentrum Jičín   SJC8205 C    9965  94.00          R: 205
 37 Kutlvašr Ruda            OOS TJ Spartak Vrchl VRL7601 C    8982  96.00          R: 401
 38 Chum Jaroslav            OOB Slavia Praha     SLP6601 C   51613  98.00          R: 320
 39 Peterka Vojtěch          TJ Loko Liberec      LLI7502 C  515503 100.00          R: 103
 40 Kalina Miroslav          VŠTJ Ekonom Praha    EKP8211 C  515458 102.00          R: 296
 41 Jiran  Jan               OK 99 Hradec Králové PHK7701 C   53164 104.00          R: 756
 42 Kuban Michal             SK Chrast            CHT8505 C   52303 106.00          R: 326
 43 Hodek Michal             KOB TRETRA Praha     TAP8808 C  515433 108.00          R: 338
 44 Mencl Pavel              Oddíl OB Kotlářka    DKP7912 C         110.00          R:1187
 45 Stepanek Ondrej          OK Sparta Praha      SCP8304 C   49605 112.00          R: 688
 46 Matras Tomáš             SK Chrast            CHT8001 C   51980 114.00          R: 200
 47 Slavík Pavel             TJ Start Náchod      SNA7349 C    9630 116.00          R: 300
 48 Dubec Pavel              OK Sparta Praha      SCP8003 C   51561 118.00          R: 518
 49 Teringl Radek            TJ OB České Budějovi VCB6502 C    8044 120.00          R: 267
 50 Pelc Václav              TJ ČZ Strakonice     CST6702 C   51330 122.00          R: 456
 51 Klícha Martin            SOOB Spartak Rychnov SRK8801 C    9510 124.00          R: 204
 52 Vondra Jiří              VŠTJ Stavební fakult FSP7600 C   51864 126.00          R: 379
 
Startovka kategorie: H21C        4.8km  160m 24k  Ranking:0.0000 * 1.03
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           11.00         
  2 Žebrák Zbyněk            SKOB Ostrava         MOV7105 C  232429  13.00          R: 394
  3 Přinda Lukáš             VSK Slavia TU Libere VLI7701 C    8300  15.00          R:  59
  4 Pokorný Ondřej           Sportovní klub Praga PGP7506 C   51637  17.00          R: 111
  5 Eiselt Jan               TJ Lokomotiva Teplic LTP8801 C   52916  19.00          R: 451
  6 Švec Jiří                SK Chrast            CHT7201 C   53151  21.00          R: 595
  7 Jirčák Ondřej            SOOB Spartak Rychnov SRK8805 C  920697  23.00          R: 279
  8 Forst Libor              VŠSK MFF UK Praha    MFP6301 C  303939  25.00          R: 407
  9 Hejtmánek Martin         KOB TRETRA Praha     TAP8605 C   53636  27.00          R: 430
 10 Jetmar Jiří                                   KOT8501            29.00         
 11 Preininger Luděk         KOB Dobruška         DOB8001 C    7237  31.00          R: 364
 12 Procházka Martin         Lokomotiva Trutnov   LTU8101 C   49631  33.00          R: 464
 13 Přeček Zdeněk            OK Sparta Praha      SCP5200 C  500289  35.00          R: 479
 14 Lžíčař Martin            KOB Dobruška         DOB8803      7230  37.00          R: 478
 15 Ptáček Jan               VSK Přírodověda - or PVP7200 C   51666  39.00          R: 629
 16 Kysilko Zdeněk           SK Chrast            CHT8601 C  336713  41.00          R: 385
 17 Košák Martin             SOOB Spartak Rychnov SRK8002 C  425600  43.00          R: 954
 18 Steinz Radek             OK Jiskra Nový Bor   BOR8403 C    8496  45.00          R: 890
 19 Háp  Petr                OK 99 Hradec Králové PHK7201 C    9367  47.00          R: 829
 20 Koč Michal                                    KOT8500            49.00         
 
Startovka kategorie: H35B        4.7km  150m 24k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           91.00         
  2 Vakant                                                           93.00         
  3 Tichý Martin             TJ OK Tolar Jindřich TJH6401 C   51929  95.00         
  4 Háp  Pavel               OK 99 Hradec Králové PHK7101 C    9395  97.00         
  5 Rulc Zdeněk              TJ LIAZ Jablonec nad LJN7201 C    7745  99.00         
  6 Samek  Petr              OK 99 Hradec Králové PHK7302 C    9430 101.00         
  7 Aschermann Ondřej        Tempo Praha          TEP7100 C   52157 103.00         
  8 Uhlíř Patrik             TJ Lokomotiva Beroun LBE7000 C  331179 105.00         
  9 Mašata Roman             OK 99 Hradec Králové PHK7107 C  515050 107.00         
 10 Žemla Tomáš              OK Sparta Praha      SCP7105 C   51565 109.00         
 11 Vakant                                                          111.00         
 12 Janovič Ondřej           TJ Slovan Karlovy Va SKV5901 C   51133 113.00         
 
Startovka kategorie: H40B        4.3km  135m 22k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                            1.00         
  2 Vakant                                                            3.00         
  3 Růžička Ivan             OK 99 Hradec Králové PHK6702 C  336760   5.00         
  4 Hanák Martin             Kometa Kralovice     KRL6701 C   51477   7.00         
  5 Karvánek Petr            OK Jiskra Nový Bor   BOR6600 C    8485   9.00         
  6 Hanuš Pavel              Lokomotiva Trutnov   LTU6501 C    9632  11.00         
  7 Seifert Jan              Oddíl OB Kotlářka    DKP6501 C  219293  13.00         
  8 Funda Jiří               OK Andante Písek     API6401 C  232336  15.00         
  9 Valach Petr              OK Lokomotiva Pardub LPU6505 C  253352  17.00         
 10 Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN6802 C  232256  19.00         
 11 Milota Josef             MLOK Mariánské Lázně MLA5801 C    7880  21.00         
 12 Urválek Jiří             KOS TJ Tesla Brno    TBM6107 C   53296  23.00         
 13 Kubát Miroslav           OOS TJ Spartak Vrchl VRL6701 C    8977  25.00         
 14 Fól Jiří                 TJ Tatran Jablonec n TJN5600 C  416844  27.00         
 15 Petráček Aleš            OK Jihlava           SJI6301 C   53455  29.00         
 16 Hanuš Karel              TJ Tatran Hostinné   HOS6701      9754  31.00         
 17 Hlubuček Tomáš           SK Kamenice          KAM6603 C  232428  33.00         
 18 Procházka Radek          OK Lokomotiva Pardub LPU6504 C  410783  35.00         
 19 Killar Marek             Lokomotiva Trutnov   LTU6801 C  301646  37.00         
 20 Hartman Aleš             USK Praha            VSP6506 C   51620  39.00         
 21 Chval Josef              OK Lokomotiva Plzeň  LPM6700 C  361948  41.00         
 22 Ptáček Pavel             BETA URSUS Orienteer BBM6508 C   53271  43.00         
 23 Valášek Petr             SK Kamenice          KAM6600 C   52276  45.00         
 
Startovka kategorie: H45B        3.9km  150m 22k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           11.00         
  2 Vakant                                                           13.00         
  3 Vakant                                                           15.00         
  4 Lux Zdeněk               TJ Sokol Kunvald     KUN6201 C    9025  17.00         
  5 Malý Evžen               OK Jilemnice         JIL6102 C    9070  19.00         
  6 Přibík Jan               Sportovní klub Praga PGP6301 C   51631  21.00         
  7 Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR6101 C   52248  23.00         
  8 Slavík Viktor            Sportovní klub Praga PGP6300 C   51276  25.00         
  9 Hirš Libor               VSK MZLU Brno        VBM6000 C   53221  27.00         
 10 Kovář Karel              TJ Lokomotiva Teplic LTP6102 C  420454  29.00         
 11 Němeček Jan              USK Praha            VSP6201 C   52282  31.00         
 12 Roudný Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU6102 C    9277  33.00         
 13 Záveský Richard          TJ Loko Česká Třebov CET6301 C  232860  35.00         
 14 Kott Stanislav                                KOT6100            37.00         
 15 Kamenický Radan          SK OS Nové Město n.  OSN6004 C   51960  39.00         
 16 Kopáček Miroslav         SK Chrast            CHT6049 C   51899  41.00         
 17 Kohl Jiří                SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6201 C  301391  43.00         
 18 Vávra Martin             TJ Jiskra Hořice     HOR6302 C    9007  45.00         
 19 Krejčí Jaroslav          OK Jiskra Nový Bor   BOR6302 C    8512  47.00         
 20 Šimek Miroslav           VŠSK MFF UK Praha    MFP6302 C  416321  49.00         
 21 Pavlovec Petr            OK Jiskra Nový Bor   BOR6303 C  219203  51.00         
 22 Hrabánek David           Sportovní klub Praga PGP6003 C   51673  53.00         
 23 Dikoš Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR6003 C   50000  55.00         
 24 Hlaváček  Lubomír        OK 99 Hradec Králové PHK6401 C    9369  57.00         
 25 Mádle Petr               SOOB Spartak Rychnov SRK6101 C    9128  59.00         
 26 Folprecht Miroslav       OOB TJ Turnov        TUR5501     51816  61.00         
 27 Mechl Miroslav           OK Jilemnice         JIL6301 C  301410  63.00         
 28 Dobeš Václav             SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY5701 C  301374  65.00         
 29 Procházka Antonín        OOB TJ Sokol Dobřich DCE5500 C   51965  67.00         
 30 Hradecký Jaroslav        OK Doksy             DOK6300 C    7763  69.00         
 31 Kettner Pavel            TJ Sokol Hostivice   HCE5900 C  515105  71.00         
 32 Blabla Zdeněk            SKP České Budějovice PCB5901 C   51406  73.00         
 33 Betlach Miroslav         Oddíl OB Kotlářka    DKP6300 C   49818  75.00         
 34 Imlauf Martin            TJ Start Náchod      SNA6301 C    9629  77.00         
 35 Horák Jiří               Lokomotiva Trutnov   LTU5802 C    9773  79.00         
 36 Schindler Jiří           TJ Tatran Jablonec n TJN6301 C  416842  81.00         
 37 Petržela Pavel           Lokomotiva Trutnov   LTU6301 C  405971  83.00         
 38 Pavlů Jaroslav           OOB TJ Sokol Dobřich DCE6100 C  232041  85.00         
 39 Bořil Petr               SK OS Nové Město n.  OSN6207 C    6607  87.00         
 
Startovka kategorie: H50B        3.8km  150m 21k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           15.00         
  2 Vakant                                                           17.00         
  3 Vakant                                                           19.00         
  4 Škorpil Martin           USK Praha            VSP5700 C   52275  21.00         
  5 Konopáč Jiří             OOB TJ Turnov        TUR5803 C    8220  23.00         
  6 Šváb Jan                 USK Praha            VSP5801 C  207811  25.00         
  7 Horák Petr               TJ Tatran Jablonec n TJN5602 C    8262  27.00         
  8 Šámal Václav             Sportovní klub Praga PGP5601 C  436401  29.00         
  9 Ludvík Petr              TJ Stadion Nový Bor  STB5701 C   49990  31.00         
 10 Grivalský Michal         Sportovní klub Praga PGP5900 C   52103  33.00         
 11 Kulhavý Josef            SOOB Spartak Rychnov SRK5701 C  416300  35.00         
 12 Novák Tom                OK Doksy             DOK5500 C    7755  37.00         
 13 Štefec Jaroslav          SK Chrast            CHT5801 C   52327  39.00         
 14 Sombota Jiří             Lokomotiva Trutnov   LTU5901      9772  41.00         
 15 Vícha Vladimír           OK Lokomotiva Pardub LPU5801 C    9228  43.00         
 16 Vykysalý  Miroslav       OK 99 Hradec Králové PHK5902 C    9457  45.00         
 17 Bochenek Milan           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5601 C   51581  47.00         
 18 Uher Petr                USK Praha            VSP5001 C   51741  49.00         
 19 Tupec Jiří               Oddíl OB Vamberk     VAM5801 C    9599  51.00         
 20 Jaroš Vladimír           OOB TJ Sokol Dobřich DCE5400 C   51973  53.00         
 21 Doležal Miroslav         Sportovní klub Praga PGP5501 C   51753  55.00         
 22 Vakant                                                           57.00         
 23 Junek Petr               SK Studenec          STH5501 C    9063  59.00         
 24 Novotný Miroslav         OK Lokomotiva Pardub LPU5905 C  301183  61.00         
 25 Šorm Miroslav            Klub OB Kladno       DKL5200 C   52229  63.00         
 26 Vakant                                                           65.00         
 27 Cupal Jan                KOS Voděrady         VOD5000 C  219298  67.00         
 28 Fanta Miroslav           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5800 C   51147  69.00         
 29 Hejtmánek Vladimír       KOB TRETRA Praha     TAP5802 C   53639  71.00         
 30 Jun Drahomír             Sokol Kostelec n. Č. KNC5501 C   52255  73.00         
 31 Trejtnar Pavel           TJ Sokol Kunvald     KUN5801 C    9014  75.00         
 
Startovka kategorie: H55B        3.3km  125m 19k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           53.00         
  2 Vakant                                                           55.00         
  3 Knap Jan                 OK Lokomotiva Pardub LPU5101 C    9328  57.00         
  4 Sysel Zdeněk             Sportovní klub Praga PGP5200 C   52107  59.00         
  5 Juračka Vojtěch          OK Lokomotiva Pardub LPU5404 C    9234  61.00         
  6 Brumek Stanislav         Klub OB Kladno       DKL5201 C   51343  63.00         
  7 Klimpl Petr              OK Lokomotiva Pardub LPU5401 C    9201  65.00         
  8 Cabrnoch Jiří            Klub OB Kladno       DKL5400 C  416324  67.00         
  9 Farář Václav             OK Lokomotiva Pardub LPU5201 C    9260  69.00         
 10 Procházka Jiří           Lokomotiva Trutnov   LTU4802 C    9778  71.00         
 11 Liberský Mirko           SK Meteor Kačerov Pr MKP5100 C   51693  73.00         
 12 Farář Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU5001 C    9261  75.00         
 13 Kalibán Jaroslav         SK lyžování a OB Nov NPA5101 C    9687  77.00         
 14 Hojný Oldřich            OK Sparta Praha      SCP5201 C   52111  79.00         
 15 Langr Stanislav          TJ Start Náchod      SNA5403 C    9633  81.00         
 16 Matras Jaroslav          SK Chrast            CHT5301 C   51953  83.00         
 17 Novák Karel              SK lyžování a OB Nov NPA5001 C    9686  85.00         
 18 Přinda Oldřich           VSK Slavia TU Libere VLI5101 C    8299  87.00         
 19 Herman Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU5407 C    9331  89.00         
 20 Vondrouš  Jaroslav       OK 99 Hradec Králové PHK5201 C    9453  91.00         
 21 Peterka Josef            TJ Loko Liberec      LLI4702 C   51204  93.00         
 22 Štěrba Pavel             OK Lokomotiva Pardub LPU5408 C    9301  95.00         
 23 Provazník Jiří           OOB TJ Turnov        TUR5102 C    8221  97.00         
 24 Erlebach Josef           OK Jilemnice         JIL5201 C    9774  99.00         
 25 Hořínek Jaroslav         USK Praha            VSP5000 C   51643 101.00         
 26 Horáček Miroslav         OK Chrastava         CHA5000      4214 103.00         
 27 Šroler Zdeněk            TJ Sokol Kunvald     KUN5201 C    9027 105.00         
 
Startovka kategorie: H60B        3.4km  145m 17k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           48.00         
  2 Vakant                                                           50.00         
  3 Vakant                                                           52.00         
  4 Jiran  Václav            OK 99 Hradec Králové PHK4701 C  301692  54.00         
  5 Novák Miloš              OK Sparta Praha      SCP4600 C   52299  56.00         
  6 Hrobař Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702 C    9798  58.00         
  7 Ryšavý Vít               TJ Sokol Troja       TJP4700 C   51332  60.00         
  8 Buriánek Jaromír         OK Sparta Praha      SCP4700 C   51562  62.00         
  9 Zlesák Zdeněk            OK Jilemnice         JIL4701 C    9066  64.00         
 10 Fiala Miloš              TJ Kašperské Hory    KSH4801 C    8674  66.00         
 11 Knobloch Jindřich        OOS TJ Spartak Vrchl VRL4901 C    8999  68.00         
 12 Sokolář Zdeněk           TJ Start Náchod      SNA4501 C    9610  70.00         
 13 Švadlena Jiří            KOB Choceň           CHC4601 C    9554  72.00         
 14 Zelený Vladimír          Sportovní klub Praga PGP4800 C   51863  74.00         
 15 Procházka Aleš           Oddíl OB Kotlářka    DKP4700 C   49885  76.00         
 16 Kříž Pavel               SKP Žďár nad Sázavou PZR4800 C   51511  78.00         
 17 Kadavý Zdeněk            OK Chrastava         CHA4901      8155  80.00         
 18 Tvrdek Vojtěch           TJ Lokomotiva Beroun LBE4900 C   51283  82.00         
 19 Starka František         SK Chrast            CHT4801 C   51949  84.00         
 20 Rychtecký Josef          TJ OB České Budějovi VCB4801 C   53730  86.00         
 21 Springer  Michal         OK 99 Hradec Králové PHK4601 C    9446  88.00         
 22 Švec Zdeněk              SKOB STAVIMAT Slaný  SLA4700 C    8806  90.00         
 23 Kubíček Zdeněk           OOB TJ Turnov        TUR4802 C   51813  92.00         
 24 Fridrich Jaroslav        OK Lokomotiva Pardub LPU4501 C    9256  94.00         
 25 Jirásek Jaroslav         TJ Skalka Cheb       SCH4701 C    7890  96.00         
 26 Vítek Zdeněk             SOOB Spartak Rychnov SRK4701 C    9799  98.00         
 27 Ježek Ladislav           VSK Slavia TU Libere VLI4900 C  253372 100.00         
 28 Pokorný Karel            KOB Temelín          TEM4701 C  301187 102.00         
 29 Stehno Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP4900 C   51760 104.00         
 30 Pospíšil Jiří            SOK TJ Turnov        TUV4701 C    8323 106.00         
 31 Nosál Stanislav          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA4600 C    8805 108.00         
 32 Pospíšil Jaromír         SKP Žďár nad Sázavou PZR4417 C   51994 110.00         
 33 Vítek Josef              SK Chrast            CHT4802 C   51948 112.00         
 
Startovka kategorie: H65B        3.0km   80m 15k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           71.00         
  2 Sklenář Jan              MLOK Mariánské Lázně MLA4201 C   51611  73.00         
  3 Lisý Jan                 SKOB Ostrov          ONO4201 C    7893  75.00         
  4 Suchý Karel              Sportovní klub Praga PGP4300 C   51640  77.00         
  5 Novotný František        USK Slavie Ústí n.L. PUL4200     51215  79.00         
  6 Procházka Zdenko         Oddíl OB Kotlářka    DKP4300 C   51800  81.00         
  7 Rejpal Petr              OK Sparta Praha      SCP4100 C  410733  83.00         
  8 Pospíšil Jiří            SKP Žďár nad Sázavou PZR4321 C   49847  85.00         
  9 Gřunděl Ivan             TJ Slovan Jindřichův SJH4201 C  301345  87.00         
 10 Šmrha František          OK Jihlava           SJI4138 C   51918  89.00         
 11 Čadil Jan                VŠTJ Stavební fakult FSP4300 C   53267  91.00         
 12 Aschermann Michal        Tempo Praha          TEP4400 C   52159  93.00         
 13 Fišák Jan                MLOK Mariánské Lázně MLA4401 C    7882  95.00         
 14 Schimm Dieter            KOB Baník Sokolov    BSO4401 C    8689  97.00         
 15 Dohnal Josef             USK Praha            VSP4300     51743  99.00         
 16 Máslo Miroslav           TJ Slavia Hradec Krá SHK4001 C    9103 101.00         
 
Startovka kategorie: H70B        2.7km   80m 14k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           10.00         
  2 Křtěnský Jaroslav        OK Jiskra Nový Bor   BOR3600 C    4132  12.00         
  3 Attl Vladimír            Sportovní klub Praga PGP3800 C   51700  14.00         
  4 Langr Jan                OK Jiskra Nový Bor   BOR3601 C    8541  16.00         
  5 Novotný  Petr            OK 99 Hradec Králové PHK3802 C    9422  18.00         
  6 Zemánek Bohumil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL3601 C    8963  20.00         
  7 Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601 C  500268  22.00         
  8 Ďurčat Jozef             Oddíl OB Kotlářka    DKP3800 C   51763  24.00         
  9 Weber Petr               OK 99 Hradec Králové PHK3901      9460  26.00         
 10 Beránek Miroslav         OK Jiskra Nový Bor   BOR3900 C    4131  28.00         
 11 Mikulecký  Jan           OK 99 Hradec Králové PHK3801 C    9102  30.00         
 12 Mašek Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR3602 C    8544  32.00         
 
Startovka kategorie: H75B        2.7km   65m 15k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           46.00         
  2 Kalivoda Viktor          Sokol Kostelec n. Č. KNC3300 C   52254  48.00         
  3 Mack Zdeněk              Slavoj Praha         SJP2700 C   49622  50.00         
  4 Vykysalý  František      OK 99 Hradec Králové PHK3002 C    9455  52.00         
  5 Semorád Miloš            OK Sparta Praha      SCP3300 C   49404  54.00         
  6 Cupák Miloslav           OOB TJ Sokol Dobřich DCE2200 C   51974  56.00         
 
Startovka kategorie: T1          2.5km   80m 9k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vondrová Jitka           VŠTJ Stavební fakult FSP8052 C  303910  46.00         
  2 Vakant                                                           48.00         
  3 Vakant                                                           50.00         
  4 Vakant                                                           52.00         
  5 Nováková Lenka           SKOB Roudnice nad La ROU92      331058  54.00         
  6 Hápová  Šárka            OK 99 Hradec Králové PHK7157 C    9396  56.00         
  7 Komárek Arnošt           TJ OK Tolar Jindřich TJH7701 C  426377  58.00         
  8 Valíková  Saša           OK 99 Hradec Králové PHK7953 C  553450  60.00         
 
Startovka kategorie: T2          3.9km  110m 18k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           35.00         
  2 Ledvinová Jana           Neregistrovaní       NER                37.00         
  3 Hejtmánková Kateřina     KOB TRETRA Praha     TAP8462 C   53640  39.00         
  4 Ledvina Tomáš            Neregistrovaní       NER                41.00         
  5 Pavel Čivrný             OK Lokomotiva Pardub LPU6306 C  995887  43.00         
  6 Vakant                                                           45.00         
  7 Vacek Milan              OK Jihlava           SJI6901 C  219243  47.00         
  8 Ropková Lenka            SK Chrast            CHT8653 C          49.00         
  9 Záveská Anna             TJ Loko Česká Třebov CET8851 C   49612  51.00         
 10 Hercigová Anna           TJ Jiskra Havlíčkův  JHB9159 C    4772  53.00         
 11 Fiala Petr               OOB Třebíč           TTR6102 C  232856  55.00         
 12 Karolína Čivrná          OK Lokomotiva Pardub LPU7353 C  995850  57.00